Firma AUTO KOMIS FOKS działa na rynku nieprzerwanie od 1992 r. Oferta komisu skupiona jest na pomocy w sprzedaży samochodów. Każdemu, kto decyduje się na sprzedaż poprzez nasz komis, zapewniamy bezpłatną prezentację auta na naszym placu oraz na liczących się portalach internetowych. Nie narzucamy żadnych ograniczeń czasowych dotyczących terminu ekspozycji pojazdów klientów. W komis przyjmujemy samochody wszystkich marek.

Osobom zostawiającym u nas swoje auta zapewniamy powrót do miejsca zamieszkania. Jeśli klienci chcą sprzedać samochód, nie zostawiając go na placu z powodu konieczności użytkowania go na co dzień, wystawiamy ofertę na portalach internetowych. W chwili pojawiających się konkretnych ofert kupna samochodów, jesteśmy w stałym kontakcie ze sprzedającymi.

Kupującym oferujemy miłą, życzliwą i przede wszystkim rzetelną obsługę. Dzielimy się pełną wiedzą na temat każdego auta. Posiadamy ogromną znajomość branży motoryzacyjnej, popartą 25-letnim doświadczeniem i satysfakcją wielu klientów. Pomagamy w sprawdzeniu samochodu w dowolnej stacji diagnostycznej, warsztacie i autoryzowanym serwisie. Zapewniamy dostęp do najdogodniejszych form finansowania zakupu auta. Na miejscu załatwiamy wszelkie formalności związane z kredytami samochodowymi i leasingiem. Oferujemy możliwość pozostawienia swojego pojazdu w rozliczeniu.

Zajmujemy się także skupem samochodów za gotówkę, nawet tych luksusowych. Bezpłatnie wyceniamy auta. Gotówkę wypłacamy już w momencie finalizacji transakcji.

Każdy samochód wystawiony do sprzedaży w Auto Komisie FOKS jest pełnosprawny i posiada historię wcześniejszego serwisowania. Pojazdy na ekspozycji, przed ich wystawieniem przechodzą szczegółowy przegląd techniczny i wizualny w Serwisie Samochodowym FOKS, w którym wykonywane są:

  • profesjonalne polerowanie powłoki lakierniczej
  • analiza jakości stanu technicznego (zawieszenie, elementy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne)
  • gwarancja na wszystkie przeprowadzone naprawy
  • czyszczenie wnętrza samochodu (pranie tapicerki, nabłyszczanie plastików)

W przypadku ewentualnej powtórnej odsprzedaży lub zamianie samochodu kupionego w Auto Komisie FOKS oferujemy atrakcyjne ceny.

Nasz komis ubezpieczony jest od zdarzeń losowych, takich jak: gradobicie, huragany i inne żywioły. Dla zapewnienia najlepszego bezpieczeństwa powierzonych nam pojazdów, prowadzimy całodobowy monitoring, tzw. system TV przemysłowej. Dodatkowo w nocy na terenie komisu przebywa stróż.

Auto Komis Foks znajduje się przy ruchliwej Drodze Krajowej nr 1, na trasie Katowice - Bielsko-Biała, co wpływa na większą liczbę odwiedzających nasz plac. Pomaga w tym doskonała ekspozycja widoczna z dużej odległości. Znajdujemy się dokładnie między Pszczyną a Czechowicami-Dziedzicami. Jadąc od Katowic za Pszczyną - 4,5 km po lewej stronie, lub jadąc od Bielska-Białej - 1,5 km za Czechowicami-Dziedzicami po prawej stronie.

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00-18:00
Sobota: 9:00-16:00
Niedziela: Nieczynne

43-230 Goczałkowice-Zdrój,
ul. Stawowa 7A (przy trasie DK-1 Katowice-Bielsko)
Tel. 32 447 30 15, 601 473 414
E-mail: foksmarek@idsl.pl